Kimočiai atkeliauja !

  • Antradienis, 24 spalio 2017 21:14

 Mieli tėveliai,

   Smagu pasidalinti džiugia naujiena - darželyje startuoja nauja ankstyvosios vaikystės programa KIMOCHIS. Išvertus iš japonų kalbos KIMOCHIS reiškia jausmą. Taigi ir programa orientuota į emocinį-socialinį mokymą bei charakterio ugdymą. Mokantis šių įgūdžių vaikas išmoksta atpažinti ir valdyti emocijas, rūpintis ir padėti kitiems, kurti pozityvius santykius, priimti atsakingus sprendimus ir suvaldyti sudėtingas situacijas konstruktyviai. Programa perteikiama žaidžiant, linksminantis ir praktiškai įgyvendinant emocinius-socialinius įgūdžius.

  Ši programa sudaryta iš trijų dalių, kuriose yra mokoma skirtingų įgūdžių. Per pirmas penkias savaites jūsų vaikas bus supažindintas su penkiais KIMOCHIS personažais. Kiekvienas jų turi skirtingą asmenybę ir temperamentą. Kiekvienas personažas turi mėgstamą maistą, skaičių ir spalvą. Bet svarbiausia - jie turi jausmus, kurie nusako jų asmenybes ir elgesį. Pamokėlių metu vaikai išmoks emocinio žodyno ir paprastų strategijų, kaip išspręsti sudėtingas socialines situacijas.

  Kitas penkias savaites susitelksime ties KIMOCHIS bendravimo raktais. Šie raktai yra programos šerdis. Jie suteiks bendravimo įrankius, kurie padės jūsų vaikui išmokti atvirai išklausyti, teisingai pasirinkti, kalbėti pagarbiai ir būti atviriems bei atsakingiems sprendžiant problemas.

  Paskutinė dalis skirta kalbėjimui apie jausmus. Koncentruosimės į tai, kaip išmokti valdyti ir išreikšti jausmus pozityviai. Šie įgūdžiai ypač svarbūs sprendžiant problemas ir bendraujant su bendraamžiais vėliau gyvenime.

  Pasitelkdami šią programą viliamės sukurti stiprų ryšį tarp namų ir darželio, nes kuo stipresnis ryšys tarp tėvų ir ikimokyklinio amžiaus specialistų, tuo didesnė nauda vaikui. KIMOCHIS filosofija pagrįsta tikėjimu, kad kiekvienas vaikas gali išmokti būti PAGARBUS, ATSAKINGAS, ATSPARUS, ATJAUČIANTIS, MALONUS ir DRĄSUS.

 Siekime to kartu! 

 

 Pagarbiai - "Mūsų kiemelio" kolektyvas

„Mūsų Kiemelis“

*

„Mūsų kiemelis“ - tai unikali vieta Jūsų vaikui augti ir tobulėti. Nuo pat pirmojo užmanymo mes siekiame sukurti draugišką vaikui aplinką, kurioje vaikus gaubia namų šiluma, kur saugu, smagu bei visada norisi sugrįžti.

 

Mūsų kiemelis, VšĮ

Įmonės kodas: 304080801
SD draudėjo kodas: 2347938
Mobilus telefonas: +370 636 77 554
Adresas: J. Sondeckio g. 18, Šiauliai

 

Susisiekite su mumis!

Direktorės tel.: +370 671 89 537
Darželio telefonas: +370 636 77 554
El. paštas: info@musukiemelis.lt
A/s LT417300010144070799, AB Swedbank

 

Parama

Mieli Tėveliai, Seneliai ir visi mūsų Draugai, būtume labai dėkingi, jei savo 2% pajamų mokesčio sumos skirtumėte vaikų...
Plačiau...